KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12846523
nr 1284 6523
Graham Clarke
(f. 1941), Storbritannien
Färgetsning, "Winter Goods". Signerad, numrerad 99/400. Motivet: 35x54 cm
Graham Clarke, bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:15:39
22/10 14:20:54
250 kr
28/10 18:21:35